Додаток Zoom Quest перетворює користувачів на мета-аватарів, заохочуючи VR-відеодзвінки
Zoom відкриває нові можливості для користувачів Quest з Meta Avatars
Чи готові ви перетворити своє відео-досвід у щось справді унікальне? Останнє оновлення Zoom для платформи Quest надає своїм користувачам можливість стати Meta Avatar версією самих себе під час наступного відео-дзвінка у світі віртуальної реальності.
Замість звичного веб-камерного зображення, тепер користувачі будуть представлені анімованими аватарами, які зображатимуть їх. Ця нова функція доступна в усіх типах акаунтів або ліцензій.
Амбіційна зміна для Zoom
Meta у своєму блозі представила новий автономний додаток Zoom, який доступний для платформи Quest. Мета цієї інтеграції – запропонувати більш занурювальний досвід відеодзвінків для користувачів гаджетів Meta. За допомогою цієї нової програми Zoom впроваджує Meta Avatars, які допоможуть трансформувати користувача в анімовану версію самого себе для участі в зустрічах.
Цей додаток тепер доступний для безкоштовного скачування в Meta Horizon Store і може використовуватись з існуючими акаунтами Zoom.
Meta Quest сумісність та досвід
Останній автономний додаток Zoom працює з будь-якою безкоштовною чи платною ліцензією, яка дозволяє користувачам підключатися один до одного, використовуючи Meta Avatar у дзвінку. Це охоплює сумісність із шоломами Meta Quest 3, Quest 3S, Quest 2 та Quest Pro.
Meta стверджує, що у новій програмі користувачі зможуть насолоджуватись звичайним досвідом відеоконференцій Zoom, але вже у віртуальній реальності. Ведучі або учасники відеоконференцій через додаток Quest з’являтимуться у вигляді Meta Avatar і бачитимуть інших учасників із ввімкненим відео у програмах Zoom на десктопі, мобільних пристроях та в інтернет-браузерах.
Revolutionizing video conferencing
Це не перший раз, коли Zoom експериментує з новими технологіями і розширює можливості відеоконференцій. Разом з випуском нових шоломів Vision Pro, Zoom запустила додаток, який дозволяє користувачам цих пристроїв зв’язуватись у відеодзвінках, представляючи їх як “персони”, поєднуючи з можливістю ділитися 3D-об’єктами.
Торік компанія також анонсувала розробку нового виду AI-генерованого досвіду на платформі Zoom, після введення “AI Companion”, вбудованого віртуального асистента. Це інноваційне рішення дозволяє створювати “AI дипфейки” користувача, щоб з’являтись на відеоконференціях Zoom, реплікуючи його голос і навчаючи користувацький LLM на основі унікальної особистості.