Sharp представив телевізор максимальної реальності (ВІДЕО)

8k-1

Один з провідних виробників електроніки японська корпорація Sharp оголосила про випуск телевізорів AQUOS 8K TV.

Aquos 8K TV – 70-дюймовий телевізор із роздільною здатністю 7680 × 4320 пікселів. Він суттєво дешевший від свого попередника LV-85001 8K, який 2 роки тому коштував 120 тис. дол. США. Aquos 8K TV буде доступний за $ 9000.

«Максимальна реальність з такими тонкими деталями, які навіть не завжди помітні для неозброєного ока», – так охарактеризували новинку у Sharp.

Відомо, що новий телевізор буде сумісним зі стандартами Dolby Vision HDR и BDA-HDR.

Проблемою є відсутність контенту для такого роду пристроїв. Поки у світі існує лише одна телекомпанія, що транслює відео в дозволі 8K – японська NHK.

Розуміючи це, у Sharp хочуть вивести на ринок більшу кількість 8K-пристроїв (телевізорів, камер, ресиверів) та продуктів для них.

Цікаво, що першими покупцями цього телевізора стануть китайці, бо уже вже жовтні він з’явиться на ринку Китаю, тоді як у країні-виробнику Японії його випустять лише у грудні.

На Тайвані AQUOS 8K можна буде придбати у лютому 2018 року, а в Європі ця модель з’явиться уже в березні наступного року.

8K – це революційна технологія для зображень з надвисокою роздільною здатністю, вона у 16 разів вища роздільної здатності Full-HD (1920×1080).

Схожі записи