Оновлений робо-пес став повністю електричним та тихим (ВІДЕО)

spotmini3

Американська інженерна компанія, що працює в галузі робототехніки, Boston Dynamics презентувала нову версію робота-собаки SpotMini.

У компанії так описують «SpotMini – це «невеликий чотириногий робот, який легко вписується у офіс або дім».

Робот важить 25 кг, він повністю електричний і може працювати близько 90 хвилин, залежно від того, що робить.

Нова версія SpotMini оснащена електродвигунами, тому, як зазначають розробники, це найтихіший робот, який вони коли-небудь створювали.

«SpotMini виконує більшість завдань автономно. Але йому також часто необхідне управління з боку людини», – кажуть творці робо-пса.

Попередню версію робо-собаки представили в 2016 році.

У відеороликах, які демонструють попередню версію, розробники показали, як SpotMini допомагає завантажувати посудомийну машину та викидати сміття. Якщо робот падає, то може самостійно встати. Зазначається, що в попередніх версіях використовувалась гідравліка, завдяки чому робот був доволі шумним.

Boston Dynamics займається розробкою роботів на двох або чотирьох ногах, а також на колесах. Вони призначені для військових цілей, перевезення вантажів та інших завдань. При цьому всі створені компанією роботи – прототипи, жодна з розробок ще не вийшла на ринок.отов на двох або чотирьох ногах, а також на колесах. Вони призначені для військових цілей, перевезення вантажів та інших завдань. При цьому всі створені компанією роботи – прототипи, жодна з розробок ще не вийшла на ринок.

Схожі записи