Елон Маск успішно запустив супутники на орбіту (ВІДЕО)

elon-mask-spacex-falcon-9

Із Каліфорнійського космодрому Вандерберг стартував Falcon 9, ракета, що належить компанії Елона Маска SpaceX. Ракета вивела на орбіту десять телекомунікаційних апаратів Iridium NEXT. Простішою мовою Елон Маск вивів на орбіту десять супутників компанії Iridium Communications.

Після того, як супутники відділились від ракети, Falcon 9 приземлився на водяну поверхню землі.

Нагадаємо, що Елон Маск також очільник компанії Tesla, що базується на розробці електромобілів і є хедлайнером цієї ніші в машинобудуванні Америки.

Раніше Falcon 9 вже приземлялась вдало. По рахунку це вже шоста ракета, що вдало виконала поставлене завдання, і перша ракета після аварії першого вересня 2016-го року. Тоді ракета Falcon 9 вибухнула ще на стартовому майданчику разом із супутником Amos-6 на борту. Вибух не лише знищив дорогоцінне обладнання, а й наніс вагомий удар по репутації компанії.

Після аварії багато спеціалістів сумнівались, що компанія SpaceX, на чолі із Елоном Маском, зможе відновитись після події. Але компанії, заручившись підтримкою NASA, змогли виправити неполадки в доволі короткий термін.

Нагадаємо, що SpaceX має намір продовжити не тільки запуски, а й випробування своїх ракет, тому фахівці компанії збираються вже в цьому році спробувати здійснити посадку трьох ракет-носіїв одночасно. Аби узгодити всі спірні моменти, пов’язані з будівництвом двох додаткових майданчиків, потрібен буде певний час, але випробування збираються почати вже на початку літа.

Схожі записи