Банківські картки стануть біометричними (ВІДЕО)

biometr_kartka_0

Платіжні картки нового покоління будуть оснащені біометричними засобами захисту.

Нова технологія повинна замінити PIN-коди та паролі. На думку експертів, вона зручна, унікальна і безпечна. Технологію встигли протестувати в Південній Африці.

Як працює біометрична банківська картка?

Тримач оформляє карту, реєструючи свій відбиток пальця у кредитної організації. Після цього створюється зашифрований цифровий зразок відбитка, який зберігається на картці. Біометричну карту можна буде використовувати по всьому світу в будь-якому POS-терміналі, який приймає карти з EMV-чіпом.

При оплаті товарів або послуг біометрична карта працює так само, як і будь-яка інша. Її потрібно вставити в термінал і прикласти палець до вбудованого в неї сенсора, щоб порівняти відбиток з збережених на карті зразком. Якщо вони збігаються, транзакція буде підтверджена. Таким чином, карта не покидає рук її держателя.

MasterCard планує поширити подібні карти на весь світ до кінця 2017 року. Сама біометрична карта зовні мало чим відрізняється від стандартної. Датчик відбитка пальця являє собою невеликий прямокутник мініатюрних розмірів. При цьому бізнесменам не потрібно купувати нове розрахунково-касове обладнання.

Схожі записи