Бачити і смакувати зображення: винайшли телевізор, що передає смаки

Пристрій під назвою Taste-the-TV (“Спробуй телебачення на смак”) має десять контейнерів із харчовими добавками.

Ці добавки комбінуються та розпилюються на “гігієнічну плівку” плоского екрана телевізора, який можна облизати.

Телевізор складається з екрана та частини, у якій встановлені десять контейнерів з рідинами, що передають смаки: солоне, гірке, солодке, кисле, пікантне, гостре. При транслюванні відповідного зображення на екран розпилюється суміш рідин і глядач може лизнути відповідну ділянку екрана. На думку творця винаходу, професора Університету Мейдзі у Токіо Хомеї Міяшита, такий телевізор можна використовувати для дистанційного навчання кухарів і сомельє. Він пояснив:

“Мета полягає в тому, щоб дати людям можливість спробувати щось на зразок їжі в ресторані на іншому кінці світу, навіть залишаючись вдома”.

Професор припускає, що у майбутньому “смаковий контент” можна буде завантажувати. Раніше професор Міяшита та його студенти випустили кілька різних пристроїв-передавачів смаку, включаючи “виделку, що робить смак їжі багатшим”. “Вміння” нового телевізора журналістам також презентувала одна зі студенток. Вона сказала машині, що хоче “солодкий шоколад”, і після кількох спроб замовлення “розпилилось” на плівку екрана.

Схожі записи