Валерія Азарова, експерт у сфері енергетики та економіки клімату, обговорює стратегії підвищення довіри громадськості та бізнесу до ініціатив декарбонізації. Відкрийте нові підходи до підвищення довіри до ініціатив декарбонізації в нашій статті!

Вплив змін у кліматичній економіці: Валерія Азарова про енергетику, здоров’я та сталий розвиток

Стратегії підвищення довіри до ініціатив декарбонізації

Декарбонізація стає все більш привабливою інвестицією, особливо з огляду на помітні наслідки зміни клімату. Ця реальність стимулює зростаючий інтерес до кліматичних рішень серед бізнесу та індивідуумів, які активно шукають стійкі альтернативи. Економісти відіграють ключову роль у цьому переході — вони не лише аргументують важливість змін, а й розробляють практичні, ефективні з точки зору вартості моделі для зменшення викидів без шкоди для економічного зростання.

Досвід Valeriya Azarova у сфері енергії та клімату

Valeriya Azarova є старшим асоційованим співробітником в Rocky Mountain Institute і визнаним експертом у сфері енергетики та економіки клімату. Її досвід досліджень охоплює Energy Institute при Johannes Kepler University у Лінці, координацію проектів в ifo Institute при Мюнхенському університеті, стажування у UC Berkeley та допомогу стартапу NRGsurf Mobility у розробці інноваційних продуктів. У цій розмові Valeriya поділилася своїми ідеями щодо стимулювання людей до зменшення енергоспоживання, розповіла про зв’язок між змінами клімату та психічним здоров’ям і оцінила перспективи зеленої економіки.

За словами Valeriya, її досвід у цій галузі не був випадковим. Зростаючи в місті з великим заводом з виробництва газу, вона з раннього віку була свідома екологічних наслідків обробки газу та нафти, але також і про економічні переваги, включаючи робочі місця, які забезпечують ці галузі в деяких регіонах.

Її активна наукова кар’єра в цій галузі почалася в Energy Institute при Johannes Kepler University, де Valeriya отримала свій докторський ступінь. Одним з найбільш помітних проектів був PEAKapp, в якому відбувалося трирічне дослідження в чотирьох країнах: Австрії, Естонії, Латвії та Швеції.

Проект PEAKapp та його інноваційний підхід

Проект PEAKapp дозволив нам виявити та протестувати інструменти, спрямовані на заохочення людей до збереження енергії. Дослідження охоплювало 6,000 учасників, поділених на дві експериментальні та одну контрольну групу. Після 69 тижнів польових випробувань 40% учасників повідомили про підвищену свідомість щодо енергоспоживання вдома, а 22% змінили свої звички приготування їжі або прання. Активні користувачі змогли зменшити своє щоденне споживання енергії в середньому на 7%.

Наш проект збільшив обізнаність австрійських споживачів про їх реальне енергоспоживання та пов’язані з ним витрати, а також вплив їх поведінки на електроенергетичні рахунки. PEAKapp отримав високу оцінку від Європейської комісії та виграв Mission Innovation

Схожі записи