В Ізраїлі за допомогою 3D-друку почали виготовляти бургери на рослинній основі

Рослинний гамбургер готує робот, якого розробила ізраїльська компанія SavorEat, що спеціалізується на харчових технологіях. Його можна скуштувати у ресторані, що у місті Герцлія. Про це повідомляє інформаційне агентство Рейтерс.

За технологією SavorEat, страву можна виготовити на місці за допомогою автономного 3D-принтера з трьома картриджами, що містять масла та інші інгредієнти рослинного походження. Клієнти можуть вибрати, скільки жиру та білка вони хочуть у кожному гамбургері. Приготування займає близько шести хвилин. Бургери складаються з поєднання картоплі та нуту та гороху.

3deat2

«Це поєднання інновацій альтернативи м’ясу та цифрового виробництва під час приготування продукту», – сказала Рахіль Візман, виконавча директорка SavorEat.

Попит на альтернативи м’ясу з боку споживачів, які дбайливо ставляться до здоров’я та довкілля, зріс за останні роки. Минулого року стартапи, присвячені альтернативним джерелам білків заробили понад три мільярди доларів.

Компанія SavorEat заявила, що її продукти спочатку подаватися в місцевій мережі бургерів. У її планах – продаж веганських гамбургерів в університетах США.

«Зростає сегмент людей, яких називають себе «флекситеріанцями» — людей, які намагаються шукати альтернативи м’ясу, щоб зменшити його споживання», – пояснила Рахіль Візман.

Одед Шосейов, голова та головний науковий співробітник SavorEat, додав, що компанія також працює над рослинною версією ковбаси для сніданків зі свинини для ринку США.

Схожі записи