Холодильники Side-by-Side і French Door: що це, плюси та мінуси

Холодильники Side-by-Side і French Door: що це, плюси та мінуси

Великий та місткий холодильник – це можливість оптимізувати час та рідше навідуватися до продуктових магазинів. Сьогодні у продажу можна знайти холодильники різних форматів. Завдяки доступній ціні в інтернет-магазині “Цитрус” ctrs.com.ua краще продаються класичні холодильники з нижнім чи верхнім розташуванням морозильної камери. Але якщо живете у великому власному будинку чи просторих апартаментах, можна купити щось оригінальніше.

Холодильник Side-by-Side – що це, переваги

Назва перекладається, як “поруч, пліч-о-пліч”. Тобто обидві камери – морозильна та холодильна – розташовані поряд. Кожне відділення може бути симетричним, але зазвичай морозилка вужча. Попри великий корисний об’єм холодильники виглядають доволі компактно, тому їх нерідко купують й для звичайних міських квартир, де живе велика та дружна сім’я.

1593_holod1

 

Які ж переваги холодильники Сайд-бай-Сайд мають у порівнянні зі звичним формфактором:

 

 1. 1. Більша місткість – від 350 до 600 літрів;

 2. 2. Як у холодильній камері, так і в морозилці продукти, що частіше берете, можна розташувати на рівні очей, щоб не присідати кожен раз;

 3. 3. Кожна камера має власну систему охолодження та циркуляції повітря, тобто не відбувається змішування запахів;

 4. 4. До комплектації можуть входити генератори льоду та диспенсери – дуже зручно, якщо влаштовуєте вечірки й любите додавати лід до напоїв;

 5. 5. Дійсно крутий дизайн. Для сучасної квартири студії – саме те, що треба.

 

Зрозуміло, що холодильники Side-by-Side за ціною дещо дорожчі, але виробники оснащують їх усім сучасним функціоналом: No Frost, сенсорне управління, Wi-Fi, зони свіжості, регулювання вологості та температури в окремих секціях, два чи більше інверторних компресорів тощо.

 

Недоліки: 

 

 • центральна перегородка не дає змоги покласти об’ємні та широкі продукти, наприклад цілий окіст чи лопатку;
 • не найвища енергоефективність;
 • коли відчиняєте двері, тепле повітря потрапляє в усю камеру;
 • ящики для овочів та фруктів знаходяться у нижній частині.

 

Як бачимо, переваг більше, особливо якщо йдеться про холодильник для великої родини.

Багатодверні холодильники French Door

Головна відмінність від попереднього формату – різне компонування. Холодильники з “французькими” дверцятами мають морозилку знизу, холодильну камеру – зверху. Але для кожного відділення передбачено двоє дверей, або декілька висувних ящиків для морозилки. За корисним об’ємом вони також вражають – від 300 до 600 літрів.

4117_holod2

 

Основні переваги холодильників French Door:

 

 • Довший термін служби. Річ у тім, що дверцята легші й не просідають з часом. Також тепле повітря ззовні потрапляє лише в окреме відділення, а не в усю камеру, як у випадку із Сайд-бай-Сайд;
 • Величезна кількість комірок для зберігання різноманітних продуктів;
 • Ширша морозилка, що складається із кількох окремих секцій;
 • Переважають за енергоефективністю.

 

Звісно, тут реалізовано й новітні технології для ефективного охолодження та відведення вологи з повітря. Єдиний недолік – вища вартість. Але на такі жертви варто піти заради здорового харчування родини.

Схожі записи