Хто створив бікоїн? Ілон Маск оголосив свою версію

Хто створив бікоїн? Ілон Маск оголосив свою версію

Підприємець та винахідник припустив, що найпопулярнішу криптовалюту створив математик.

Засновник компаній Tesla та SpaceX Ілон Маск під час відеоінтерв'ю з дослідником сучасних технологій Лексом Фрідманом припустив, що першу криптовалюту біткоін створив математик Нік Сабо.

Лекс Фрідман запитав, чи не створював біткоїн саме Ілон Маск у 2008 році, на що він заперечив. За словами Маска, Нік Сабо був здатним на винайдення криптовалюти.

Нік Сабо досліджував математичні можливості фінансових операцій у середині 1990-их років, створив алгоритм цифрової валюти під назвою "bit gold", схожу до біткоїна.

Нік Сабо заперечує таке припущення.

Варто додати, винайдення біткоїна приписують анонімному користувачу (або групі користувачів) інтернету з ніком Сатоші Накамото. З 2008 по 2010 роки цей користуавч вів онлайн-діяльність, пов'язану з біткоїном. Однак ніде не було відомо, хто це насправді. Неодноразово виникали спроби дізнатись, хто це насправді, дотепер так і невідомо справжнього винахідника найпопулярнішої криптовалюти.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!