Найбільше падіння Біткоїна: Ілон Маск втратив $ 15 млрд

mask_bitkoin

Якою би була ваша реакція, якби ви миттєво втратили більше 10 мільярдів доларів?

Так от, засновник Tesla і SpaceX Ілон Маск знову позбувся статусу найбагатшої людини в світі за версією Bloomberg. На тлі падіння вартості акцій Tesla його статок скоротився на $ 15,2 млрд, до $ 183 млрд.

Я вплинув Біткоїн на статки Ілона Маска?

Папери Tesla подешевшали на 8,6%, що стало для них найбільшим падінням з вересня, зазначив Bloomberg. Воно в тому числі пов’язане з коментарями Маска, які він написав у минулі вихідні в Twitter. Бізнесмен зазначив, що курси біткоіни і Ethereum «дійсно здаються високими».

Цей коментар Маск написав через два тижні після того, як Tesla повідомила про інвестиції в криптовалюту на суму $ 1,5 млрд. Після заяви компанії вартість біткоіну підскочила на 23%. Однак сам Маск 19 лютого назвав інвестиції Tesla в біткоіни безглуздям, в той же час додавши, що біткоіни – «просто менш дурна форма ліквідності, ніж заощадження в грошових коштах». Він зазначив, що дії компанії не відображають безпосередньо його думки, і нагадав, що він «не інвестор», а інженер.

Падіння Біткоїна (Bitcoin)

23 лютого курс біткоіну опустився нижче $ 50 тис. Ціна активу почала падати після того, як напередодні вона оновила історичний максимум $ 58 тис.

На тлі падіння вартості акцій Tesla Маск знову опустився на друге місце в списку найбагатших людей планети за версією ділового агентства. Його обійшов засновник Amazon Джефф Безос, статки якого оцінюються в $ 186 млрд, свідчать дані рейтингу Bloomberg Billionaires Index. У рейтингу Forbes він і до падіння посідав друге місце (в кінці 2020 року видання сперечалися про оцінку статків Маска).

Маск і Безос з початку року на тлі коливання вартості акцій Tesla кілька разів змінювали один одного на першому місці в рейтингу. Вперше засновник Tesla захопив лідерство 7 січня. Тоді його статки оцінювалися в $ 188,5 млрд. Для порівняння: ще на початку 2020 року його багатство становило приблизно в $ 27 млрд, і бізнесмен ледь входив в топ-50 найбагатших людей.

Схожі записи