Біткоїн обвалився до $42 тис. Що сталося?

bitkoin_kripto

Вранці 4 грудня вартість першої криптовалюти знизилася більш ніж на 20%. Які перспективи біткоїну після обвалу?

За добу було ліквідовано маржинальні позиції 400 тис. користувачів криптобірж.

Втрати від падіння Біткоїн

Трейдери втратили понад $2,5 млрд на тлі різкого обвалу курсу біткоїну в ніч на суботу, за даними Coinglass (колишній Bybt). Ціна першої криптовалюти в моменті опускалася до $42 тис., після чого піднялася до поточних позначок близько $47,8 тис. Минулої доби криптовалюта подешевшала на 15%.

Усього за 24 години було примусово закрито маржинальні позиції 400 тис. трейдерів. Найбільші збитки припали на операції з біткоїном — понад $1 млрд. Користувачі, які торгували Ethereum, втратили $621 млн. Ціна альткоїну в моменті падала до $3,5 тис., зараз вона становить $3,9 тис., знижуючись на 13% на добу.

Загальна капіталізація крипторинку за останні 24 години впала на 15%, до $2,3 трлн, за даними CoinGecko. Частка біткону на ринку становить 38,4%, Ethereum 20,1%.

Прогноз падіння Біткоїну

Раніше голова та засновник Navellier & Associates Луї Навельє спрогнозував 80-відсоткову корекцію біткоїну та зниження вартості активу до $10 тис. Навельє вважає, що дії ФРС у майбутньому лише посилять корекцію високоризикових активів, якими є криптовалюти.

Схожі записи