Букмекерська контора Бетвінер зі швидкими нарахуваннями подарунків

Ця букмекерська контора пропонує 58 мовних форматів. Створений у 2007р. сайт доступний не лише через офіційний портал, але й зручні додатки, дзеркала. Ви можете обрати найзручніший формат для створення ставок та отримання прибутку. Усі функції, переваги, особливості беттінгу легко знайти на сайті https://geneva.lviv.ua/betwinner/.

stavki_na_sport_12

Ключовими перевагами порталу вважають: трансляцію матчів, кіберспортивні події, Live трансляції, фінансовий беттінг, понад 10 способів поповнення депозиту та отримання грошей, мінімальну ставку лише 0,2$ долари тощо.

Як працює Betwinner: базові поняття

Букмекерська контора пропонує доступ до спортивних ставок завдяки ліцензії Кюрасао. Оскільки в Україні азартний беттінг вважається незаконним, портал отримав міжнародну ліцензію. Вона дозволяє працювати йому на території країни. Бетвінер підтримує понад 20 валют.

Українським гравцям відкритий доступ до доларів та гривень. Потрібно брати найзручнішу платіжну систему, за допомогою якої ви можете проводити будь-які грошові транзакції.

У топі запитів гравців — банківські картки та електронні гаманці. Букмекерська контора не встановлює комісію, вона залежить лише від обраної платіжної системи.

Відсутній доступ до офіційного сайту: що робити

Оскільки в Україні беттінг вважається нелегальним та забороненим, офіційний сайт може блокуватися інтернет-провайдерами. Для розв’язання цього питання створили дзеркала з відкритим доступом до контенту.

Ви можете отримати актуальний ресурс через службу підтримку. Також дзеркала публікують на тематичних форумах та через розсилку клієнтам. Дзеркало має ідентичний інтерфейс, зберігає усі функції, відкриває безперебійний доступ до контенту.

Повторна реєстрація через дзеркало не потрібна, оскільки вам необхідно ввести лише логін та пароль, які ви затверджували при створенні аккаунта.

Бонусна програма букмекера Betwinner

Популярна в Україні букмекерська контора пропонує декілька бонусних форматів:

  • вітальний за реєстрацію. Сума вашого 1-го депозиту подвоюється;

  • +25 відсотків на депозит для зареєстрованих клієнтів та новачків. Потрібно скористатися зазначеними платіжними сервісами для отримання бонусу;

  • експрес дня. Суть полягає в отриманні +10 відсотків від заробітку на конкретних спортивних подіях;

  • розіграші, вікторини, лотереї. Ви можете отримувати не лише гроші, але й цінні призи.

Доступні платіжні сервіси для грошових транзакцій

Українцям доступні картки будь-яких банків для поповнення депозиту та отримання заробітку. Також актуальним вважають сервіс інтернет-банкінгу Приват 24. Що стосується електронних гаманців, букмекер пропонує понад 5 варіантів. Betwinner розвиває й криптовалюті гаманці.

Зарахування коштів на депозит відбувається миттєво. Мінімально рахунок можна поповнити на 25₴. Деякі ліміти встановлюють саме банки. Для отримання заробітку потрібно створити запит. Після його обробки адміністрацією, гроші нараховують на платіжні дані.

Схожі записи