Топ 10 порад від фінансистів відносно “Чорної п’ятниці”

top-10-porad-vid-finansistiv-vidnosno-chornoi-pyatnici

Рекламні афіші про “Чорну п’ятницю” ми бачимо на кожному кроці. Вони нам так і кажуть “Купи мене!”, “Найкраща ціна саме сьогодні”, “Кращої ціни не знайти”.

Та чи дійсно це так?! Ось топ порад від фінансистів відносно розпродажів та покупок в період “Чорної п’ятниці”.

1. Перше що рекомендують фінансисти так це СПОКІЙ 🙂 Адже саме в стабільно спокійному емоційному стані ми здатні правильно оцінювати такі супер пропозиції і не піддатися впливу акційних відсотків знижки. То ж виділіть собі 15 хв релаксу і помрійте що ж ви насправді хочете, неважливо знижки/гроші/час вже діють/є чи ще ні.

2. Другий ВАЖЛИВИЙ момент- складіть список покупок, бо саме список зможе “врятувати” ваш гаманець від зайвих витрат, зосередить вас на пошуку речей зі списку, інші речі вас не відволікатимуть і ви обов’язково повернетеся з шопінгу задоволеними! 🙂

3. Не купуйте нічого коли ви голодні! Це стосується як в інтернеті так і в реальному магазині. Психологи вважають, що саме в такому стані ми здійснюєте багато необдуманих покупок і фінансисти з цим погоджуються і рекомендують ходити на шопінг ситими.

4. Беріть зі собою лише визначену суму на покупки! (і купуйте відповідно все лише за списком). Не беріть кредити та розсточки, і не позичайте гроші. Маючи більше грошей, є більша вірогідність що ви їх витратите, думаючи “я отримав 80% знижки”, не піддавайтеся цьому.

5. Розраховуйтеся готівкою! Оплачуючи, за товар/послуги маючи куп’юри в руках, ви будете відчувати як “гроші йдуть”.

6. Не йдіть в магазин щоб “просто подивитися”. Це коли у вас залишилися ще гроші, а всі потрібні речі ви вже купили, то краще поверніться додому і похваліться близьким своїми супер вдалими покупками, ніж витратьте все до останньої копійки.

7. Моніторте ціни до появи знижок. Так ви будете знати справжню ціну не в день знижки та зможете “тверезо” зважити чи це справді вигідна пропозиція чи лише маркетинговий хід (хоч буває і таке: що ціни навмисно піднімають за 2-3 тижні до настання дня знижки, щоб саме в чорну п’ятницю ви побачили найбільший відсоток знижки, тому “пильнуйте” за бажаною річчю заздалегідь).

8. Стежте за новинами, розсилками та супер пропозиціями по ваших клубних картках. Це стосується як маленьких локальних магазинів так і великих компаній, адже може бути таке, що ви протягом деякого часу купували товар чи користувалися послугами компанії, накопичили певну суму бонусів у їх лояльній мережі і вони дають вам ЩЕ більш акційні пропозиції, бо ви для них стали “Premium, “VIP” чи “Business class”.

9. Ще одне дуже важливе правило: “Це не останній день супер привабливих знижок!” Є ще “кіберпонеділок”, який настане зразу ж по закінченню днів “чорної п’ятниці”; “гарячі” пропозиції чи путівки, сезонні розпродажі (такі як великодні, кінець літнього періоду, початок-кінець зимового, на Миколая, новорічно-різдвяні, день закоханих, 8 березня тощо) та й зрештою “чорна п’яниця” буде і наступного року, до якої ви зможете краще підготуватися врахувавши свої бажання, можливості та поради фінансистів.

10. І на остаток – контрольне запитання перед покупкою в “чорну п’ятницю”: “Якби ця річ коштувала 100 % (без спеціальних пропозицій, знижок тощо) чи придбали б ви її за таку ціну?” Якщо ви відповіли “так!” – то можете сміло купувати, якщо ж “ні!”, то задумайтеся чи та річ дійсно вам потрібна, чи ви піддаєтеся сумі знижці, але краще всього таки її відкласти і не купувати. 😉

Всім гарного шопінгу, приємних знижок та чудового настрою від покупок!

Схожі записи