Платіть у магазині смартфоном: в Україні запустили Android Pay

market3

1 листопада після кількох місяців підготовки Google нарешті запустила в Україні платіжний сервіс Android Pay.

Як зазначається на офіційному сайті Android Pay, головна перевага платіжного сервісу над усіма іншими полягає в тому, що він може бути використаний на будь-якому сучасному смартфоні з ОС Android версії 4.4 і вище, який оснащений модулем NFC. Для роботи з сервісом досить встановити відповідний мобільний додаток, який уже доступний для завантаження, і додати банківську карту, що буде використовуватися для покупок.

androidpay

androidpay2

Основним українським партнером Google виступив «ПриватБанк», але скоро до нього приєднаються і інші банки-партнери.

Також читайте: Новий вірус-шифратор блокує Android-гаджети. Як з ним боротись?

Для використання Android Pay потрібен модуль NFC, який забезпечує передачу даних на близькій відстані і дозволяє розплачуватися смартфоном в терміналі, який також підтримує цю технологію. Перед тим, як почати роботу з сервісом, зверніть увагу, чи є на вашому смартфоні такий модуль. Іноді NFC потрібно додатково включити в настройках. Для цього треба зайти в відповідний пункт в меню телефону і вибрати «Бездротова передача даних».

Термінали з підтримкою NFC можна впізнати за спеціальною позначкою.

cardsymbol

У додатку Android Pay можна додавати не тільки банківські карти, але і картки лояльності різних компаній, наприклад, мережі супермаркетів «Сільпо».

Також читайте: Дізнайтесь усе про свій смартфон. Секретні коди

В «Ощадбанку» кажуть, що близько 75% терміналів банку, встановлених в різних торгових мережах, повністю готові до використання Android Pay і оплаті карткою будь-якого банку світу.

Партнером сервісу також планує стати ПУМБ.

Схожі записи