Платіть у магазині смартфоном: в Україні запустили Android Pay

Платіть у магазині смартфоном: в Україні запустили Android Pay

market3.jpg (360.51 Kb)

1 листопада після кількох місяців підготовки Google нарешті запустила в Україні платіжний сервіс Android Pay.

Як зазначається на офіційному сайті Android Pay, головна перевага платіжного сервісу над усіма іншими полягає в тому, що він може бути використаний на будь-якому сучасному смартфоні з ОС Android версії 4.4 і вище, який оснащений модулем NFC. Для роботи з сервісом досить встановити відповідний мобільний додаток, який уже доступний для завантаження, і додати банківську карту, що буде використовуватися для покупок.

androidpay.jpg (138.93 Kb)

androidpay2.jpg (75.18 Kb)

Основним українським партнером Google виступив «ПриватБанк», але скоро до нього приєднаються і інші банки-партнери.

Також читайте: Новий вірус-шифратор блокує Android-гаджети. Як з ним боротись?

Для використання Android Pay потрібен модуль NFC, який забезпечує передачу даних на близькій відстані і дозволяє розплачуватися смартфоном в терміналі, який також підтримує цю технологію. Перед тим, як почати роботу з сервісом, зверніть увагу, чи є на вашому смартфоні такий модуль. Іноді NFC потрібно додатково включити в настройках. Для цього треба зайти в відповідний пункт в меню телефону і вибрати «Бездротова передача даних».

Термінали з підтримкою NFC можна впізнати за спеціальною позначкою.

cardsymbol.png (6.88 Kb)

У додатку Android Pay можна додавати не тільки банківські карти, але і картки лояльності різних компаній, наприклад, мережі супермаркетів «Сільпо».

Також читайте: Дізнайтесь усе про свій смартфон. Секретні коди

В «Ощадбанку» кажуть, що близько 75% терміналів банку, встановлених в різних торгових мережах, повністю готові до використання Android Pay і оплаті карткою будь-якого банку світу.

Партнером сервісу також планує стати ПУМБ.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!