Як зробити скріншот

Як зробити скріншот

screenshot.jpg (299.96 Kb)

Часто буває, що вам потрібно зробити знімок екрана, та для цього потрібно користуватись фотоапаратом чи іншим ґаджетом.

Скріншот на комп’ютері

На клавіатурі персонального комп’ютера чи ноутбука існує спеціально кнопка «Print Screen». При цьому файл новий не створюється, копія є лише в буфері. Якщо вам потрібно скріншот скинути комусь у месенджер, то можна лише натиснути Ctrl+V.

print-screen-windows.png (110.93 Kb)

Щоб залишити цей скріншот на комп’ютері для подальшого використання, то спочатку потрібно його помістити у файл. Для цього можна використати програму для роботи з зображеннями, наприклад, Paint. Використавши вищенаведену комбінацію клавіш та вставивши його у програму, збережіть файл.

Також читайте: Як зменшити текст, набраний через Caps Lock

Другий спосіб: якщо вам потрібен скріншот не тільки екрану, а лише його частини, використовуйте інструмент «Ножиці» або «Засіб захоплення фрагментів». Ця програма є у всіх версіях Windows, починаючи з Windows 7.

Знайти її можна у списку програм. Далі натисніть кнопку «Створити» і виберіть потрібну частину екрану. Натисніть «Файл» - «Зберегти як» – виберіть місце, куди хочете зберегти зображення.

Скріншот на смартфоні

На кілька секунд натисніть кнопку «Живлення» та кнопку «Зменшення гучності».

android.jpg (164 Kb)

Цей знімок можна буде переглядати й редагувати на телефоні, а також ділитися ним.

Щоб переглянути знімок екрана, який ви щойно зробили, проведіть пальцем зверху вниз по екрану зі значком і натисніть сповіщення «Знімок екрана збережено».

Також читайте: Навчитися друкувати наосліп просто

Щоб переглянути всі знімки екрана, відкрийте на телефоні додаток «Фото», натисніть значок , виберіть «Папки пристрою» - «Знімки екрана».

Також у переліку функцій на телефонах Android можна знайти «Скріншот», опустивши шторку на головному екрані.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!