Як зробити скріншот

screenshot

Часто буває, що вам потрібно зробити знімок екрана, та для цього потрібно користуватись фотоапаратом чи іншим ґаджетом.

На клавіатурі персонального комп’ютера чи ноутбука існує спеціально кнопка «Print Screen». При цьому файл новий не створюється, копія є лише в буфері. Якщо вам потрібно скріншот скинути комусь у месенджер, то можна лише натиснути Ctrl+V.

print-screen-windows

Щоб залишити цей скріншот на комп’ютері для подальшого використання, то спочатку потрібно його помістити у файл. Для цього можна використати програму для роботи з зображеннями, наприклад, Paint. Використавши вищенаведену комбінацію клавіш та вставивши його у програму, збережіть файл.

Також читайте: Як зменшити текст, набраний через Caps Lock

Другий спосіб: якщо вам потрібен скріншот не тільки екрану, а лише його частини, використовуйте інструмент «Ножиці» або «Засіб захоплення фрагментів». Ця програма є у всіх версіях Windows, починаючи з Windows 7.

Знайти її можна у списку програм. Далі натисніть кнопку «Створити» і виберіть потрібну частину екрану. Натисніть «Файл» – «Зберегти як» – виберіть місце, куди хочете зберегти зображення.

На кілька секунд натисніть кнопку «Живлення» та кнопку «Зменшення гучності».

android

Цей знімок можна буде переглядати й редагувати на телефоні, а також ділитися ним.

Щоб переглянути знімок екрана, який ви щойно зробили, проведіть пальцем зверху вниз по екрану зі значком і натисніть сповіщення «Знімок екрана збережено».

Також читайте: Навчитися друкувати наосліп просто

Щоб переглянути всі знімки екрана, відкрийте на телефоні додаток «Фото», натисніть значок , виберіть «Папки пристрою» – «Знімки екрана».

Також у переліку функцій на телефонах Android можна знайти «Скріншот», опустивши шторку на головному екрані.

Схожі записи