Як видалити акаунт в Телеграм

telegram

Про що слід пам’ятати, якщо ви вирішили видали акаунт у Телеграм (Telegram)?

Що буде з даними після видалення облікового запису в Телеграм?

Як стверджують в компанії, припинення дії облікового запису Telegram є безповоротним. Отже, якщо ви зареєструєтесь знову, ви відобразитесь як новий користувач і не відновите свою історію, контакти чи групи. Люди, у яких є ваш номер телефону в контактах, отримають сповіщення. Новий користувач відображатиметься як окрема розмова в його списку повідомлень, а історія розмов із цим новим користувачем буде порожньою.

Пам’ятайте, що усі ваші дані буде видалено з системи Telegram: усі повідомлення, групи та контакти, пов’язані з вашим обліковим записом, буде видалено. Тим не менш, ваші контакти все ще зможуть спілкуватися в групах, які ви створили, і вони все одно матимуть свою копію повідомлень, які ви їм надіслали.

Як видалити свій обліковий запис в Телеграм?

Якщо ви хочете видалити свій обліковий запис, ви можете зробити це на сторінці деактивації Telegram . Видалення облікового запису назавжди видаляє всі ваші повідомлення та контакти . Усі групи та канали, які ви створили, залишаються без творців, але адміністратори зберігають свої права.

Цю дію потрібно підтвердити через обліковий запис Telegram і не можна скасувати.

Ми рекомендуємо використовувати для цього процесу немобільний браузер. Зауважте, що ви отримаєте код через Telegram, а не SMS.

Схожі записи