Як видалити акаунт в Телеграм

Як видалити акаунт в Телеграм

telegram.jpg (36.47 Kb)

Про що слід пам'ятати, якщо ви вирішили видали акаунт у Телеграм (Telegram)?

Що буде з даними після видалення облікового запису в Телеграм?

Як стверджують в компанії, припинення дії облікового запису Telegram є безповоротним. Отже, якщо ви зареєструєтесь знову, ви відобразитесь як новий користувач і не відновите свою історію, контакти чи групи. Люди, у яких є ваш номер телефону в контактах, отримають сповіщення. Новий користувач відображатиметься як окрема розмова в його списку повідомлень, а історія розмов із цим новим користувачем буде порожньою.

Пам'ятайте, що усі ваші дані буде видалено з системи Telegram: усі повідомлення, групи та контакти, пов’язані з вашим обліковим записом, буде видалено. Тим не менш, ваші контакти все ще зможуть спілкуватися в групах, які ви створили, і вони все одно матимуть свою копію повідомлень, які ви їм надіслали.

Як видалити свій обліковий запис в Телеграм?

Якщо ви хочете видалити свій обліковий запис, ви можете зробити це на сторінці деактивації Telegram . Видалення облікового запису назавжди видаляє всі ваші повідомлення та контакти . Усі групи та канали, які ви створили, залишаються без творців, але адміністратори зберігають свої права.

Цю дію потрібно підтвердити через обліковий запис Telegram і не можна скасувати.

Ми рекомендуємо використовувати для цього процесу немобільний браузер. Зауважте, що ви отримаєте код через Telegram, а не SMS.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!