Tesla запатентувала лазерні автомобільні двірники

Tesla запатентувала лазерні автомобільні двірники

tesla_zapatentuvala_lazerni_avtomobilni_dvirniki.jpg (54.81 Kb)

Управління з патентів і товарних знаків США видало компанії Tesla патент на систему очищення лобового скла транспортного засобу за допомогою лазерних променів.

Хоча заявка була подана ще в травні 2019-го, а потім систему анонсували як частини оснащення електропікапа Cybertruck, в реальності її ніхто досі не бачив. Точніше, працюючий пристрій широкому загалу так і не показали.

Відповідно до опису, система використовує лазерні промені для сканування поверхні скла і виявлення там перешкод - крапель води. Далі вона фокусує лазер для їх видалення, але як саме це відбувається, незрозуміло. Логічно припустити випаровування вологи, але для цього потрібна висока потужність, однак в патенті сказано, що промінь лазера навмисно зроблений гранично слабким, щоб не проходив через саме скло і не заважав водієві. Але як же тоді це повинно працювати?

tesla_zapatentuvala_lazerni_avtomobilni_dvirniki_1.png (11.54 Kb)

На думку експертів, навіть якщо така технологія і є в розпорядженні Tesla, вона навряд чи піде в справу. Швидше, це приваблива опція, як і безліч інших, спеціально придуманих для того, щоб сформувати максимально футуристичний образ Cybertruck.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!