Хороший автомобіль для подорожей та вантажних перевезень

Найкращим варіантом для великої сім’ї стане покупка буса. Можна подорожувати всією родиною, взявши з собою все необхідне. Сподобається Рено Трафік і тим, хто любить відпочивати з друзями. Цей автомобіль виручить при необхідності перевозити вантажі. Легше всього купити Renault Trafic за допомогою сервісу OLX. Тут представлені буси різних модифікацій: від пасажирської до фургона.

reno_trafik

Переваги автомобіля

Бус від Рено – одна із найулюбленіших модифікацій. При необхідності можна вибрати пасажирську, вантажно-пасажирську або повністю вантажну модель. Мікроавтобус відомий ще з 1980 року, коли було випущено перше покоління. Сучасний варіант – комфортабельний транспорт для водія і 8 пасажирів. З 2014 року випускається третє покоління моделі – сучасний аеродинамічний автомобіль для міста та міжміських перевезень.

Автомобілісти високо оцінили транспортний засіб через багато його переваг. Перш за все це:

  • комфорт та безпека для водія і пасажирів;

  • економічна витрата палива;

  • доступна ціна деталей;

  • цинкове покриття кузова (додатковий захист від корозії);

  • низький рівень шуму;

  • хороша вантажність;

  • невеликі габарити та інше.

Більшість власників моделі заявляє, що до 250 тис. км їх не турбують серйозні несправності, які потребують суттєвих витрат.

Які є недоліки?

Попри численні переваги, власники називають і кілька недоліків, які об’єднують всі покоління Рено Трафік. В першу чергу це стосується потужності двигуна. Не всім її вистачає, але це повністю виправдовує економічність: всього 8,2 л/100 км.

Також деякі власники називають проблемою запуск двигуна зимою. Недостатня потужність мотора часто стає причиною того, що автомобіль зимою не може їхати нагору. Але це питання скоріше до якості гуми, а не двигуна. Просто техніка розрахована на м’які зими, тому навіть пічка не сильно гріє салон. На щастя, такі зими в Україні трапляються все частіше. Бус продовжують удосконалювати: у 2016 році вийшла модель зі збільшеним кліренсом та підвищеною прохідністю.

Схожі записи