Компанія Nio представила електромобіль ET5 із запасом ходу понад 1000 км.

nio_et5

Цього тижня китайський виробник електромобілів Nio представив на спеціальному заході нову модель ET5, яка стане найкомпактнішим і найдоступнішим рішенням у лінійці, що використовує платформу новітнього покоління. Просунуті функції допомоги водієві поєднуються у цьому транспортному засобі із запасом ходу до 1000 км та ціною від $51 400 на китайському ринку.

Принагідно Nio заявила про готовність розпочати постачання з 28 березня 2022 року седанів ET7, які у модельній ієрархії стоять вище, але досі не були готові до серійного виробництва. З 20 січня перші клієнти зможуть підтвердити замовлення на постачання седанів ET7. На етапі підготовки до виробництва фахівцям Nio вдалося зменшити час розгону до 100 км/год до 3,8 секунд, а коефіцієнт аеродинамічного опору був покращений до 0,208.

nio_et5_1

Якщо повернутися до компактного ET5, що дебютував днями, то серед його характеристик виробник згадує здатність розганятися до 100 км/год за 4,3 секунди, а також зупинятися з цієї швидкості до нуля за 33,9 метра. У цьому випадку хороша динаміка підкріплюється і ефективною гальмівною системою, що є важливим для безпеки.

Коефіцієнт динамічного опору не перевищує 0,24, дверні ручки традиційно втоплені в кузовні панелі, а при виготовленні кузова використовувалися високоміцні сталі та алюміній, що дозволило знизити масу без шкоди для жорсткості кручення, яка досягає 34 000 Н·м.

Для седана Nio ET5 передбачено три варіанти ємності акумулятора. У базовій версії він здатний зберігати 75 кВт·год електроенергії та проїжджати 550 км за китайським циклом без підзарядки. Середня комплектація пропонує батарею ємністю 100 кВт · год з розрахунковим запасом ходу 700 км, а старша збільшує ці показники у півтора рази, забезпечуючи рух без заряджання на 1000 км із зайвим.

Схожі записи