30 тисяч китайців поселять у футуристичному місті-лісі (ФОТО, ВІДЕО)

misto-lis7

Будівництво футуристичного міста-лісу на 30 тисяч жителів, проект якого розробила італійська архітектурна компанія Stafano Boeri Architetti, почалося на півдні Китаю – у передмісті Лючжоу.

misto-lis4

Передбачається, що у місті висадять 40 000 дерев та майже 1 000 000 рослин, які щорічно зможуть засвоювати близько 10 000 тонн вуглекислого газу та 57 тонн забруднюючих речовин і виробляти приблизно 900 тонн кисню.

Загалом міський ліс допоможе зменшити середню температуру повітря, покращити його якість, створити звукопоглинаючі бар’єри та покращити різноманітність флори в регіоні.

misto-lis2

Місто «Лючжоу Форест Сіті», під будівництво якого виділили 175 га землі вздовж річки Люцзян, забезпечуватиме себе чистою енергією, виробивши її з геотермальних джерел і сонячного світла. Цієї енергії має вистачити на потреби мешканців – на ділові та житлові райони, зони відпочинку, лікарню та дві школи.

misto-lis3

Проект експериментальний, але якщо він буде успішним, то стане прикладом для інших провінцій країни.

misto-lis5

Як відомо, проблема забруднення повітря в Китаї дуже гостра. Зі смогом пов’язана третина смертей у Китаї, гине приблизно 1,1 мільйона людей на рік.

Очікується, що місто-ліс «виросте» уже до 2021 року.

Схожі записи