Wi-Fi 7: максимальна швидкість та вихід на ринок

7597_image

Технологічний гігант MediaTek організував першу у світі демонстрацію технології Wi-Fi 7, щоб показати можливості своїх майбутніх рішень сімейства Filogic з підтримкою Wi-Fi 7 ключовим замовникам та колегам у галузі. Зазначимо, що MediaTek бере участь у розробці стандарту Wi-Fi 7 із самого початку.

Максимальна швидкість Wi-Fi 7

За словами компанії MediaTek, їй вдалося показати, що Filogic за допомогою Wi-Fi 7 може досягти максимальної швидкості, визначеної IEEE 802.11be. Крім того, було продемонстровано технологію багатоканальної роботи (MLO). Ця технологія об’єднує кілька каналів у різних діапазонах частот одночасно, щоб показати, як мережевий трафік може безперешкодно передаватися, навіть якщо в діапазонах є перешкоди або перевантаження. Технологія MLO матиме вирішальне значення для забезпечення більш швидкої та надійної потокової передачі відео, ігор та іншого, що вимагає постійної, стійкої пропускної спроможності в режимі реального часу.

Вважається, що підвищення роздільної здатності потокового відео та ігри у віртуальній реальності стимулюють попит на Wi-Fi 6, Wi-Fi 6E та Wi-Fi 7.

Стандарт Wi-Fi 7 унікальний тим, що пропонує абсолютно нові можливості у всіх доступних діапазонах для використання Wi-Fi, включаючи 2,4 ГГц, 5 ГГц та 6 ГГц. Використовуючи канали шириною 320 МГц і технологію квадратурної амплітудної модуляції (QAM) 4K, Wi-Fi 7 забезпечуватиме в 2,4 рази більшу швидкість, ніж Wi-Fi 6, навіть при тій же кількості антен.

Коли з’явиться Wi-Fi 7?

Очікується, що пристрої з підтримкою Wi-Fi 7 з’являться на ринку у 2023 році.

Є відчуття, що зараз на ринку сформувався запит із боку великих гравців. Facebook, Microsoft, Google, Nvidia та інші займаються зараз створенням та проштовхуванням у маси різних нових сервісів, спільна риса яких у тому, що вони вимагають високошвидкісного інтернету з нульовим лагом.

Поточні ігрові сервіси, метавсесвіти, AR/VR рішення – скрізь потрібні мінімальна затримка та висока швидкість. Наприклад, AR/VR та метавсесвіти – це все про віртуальні світи. Щоб користувачі туди потягнулися, ці світи мають бути красивими, зручними та без болісного очікування завантаження. І якщо Wi-Fi 6 – це передачі в 4К, то Wi-Fi 7 – це вже 8К, який однозначно потрібен у тому, щоб віртуальний світ заграв правильними фарбами.

Схожі записи