Apple почала розсилати запрошення на презентацію нового iPhone

iphone600

Презентація під девізом «Каліфорнійський стрімінг» відбудеться о 10:00 за тихоокеанським часом (21 година за Києвом).

Як і всі минулорічні запуски, захід буде проходити онлайн через пандемію.

Як повідомляє Bloomberg, технологічний гігант з Купертіно готує чотири нових iPhone. Також Apple працює над оновленими навушниками AirPods початкового рівня, новими MacBook Pro та годинниками Apple Watch з великими екранами.

Оскільки Apple зазвичай проводить кілька запусків восени, то не варто очікувати, що всі нові пристрої 2021 року відразу стануть доступними. Наприклад, у минулому році компанія провела три заходи за два місяці.

Осінній продуктовий сезон стане вирішальним для Apple. За оцінками аналітиків, в святковий квартал виручка компанії складе $ 120 млрд. Це стане рекордом за всю історію Apple.

Нові iPhone будуть мати такі ж розміри екрана 5,4, 6,1 і 6,7 дюйма, що і минулорічний iPhone 12, проте пристрої будуть включати в себе оновлення камери, такі як відеоверсію портретного режиму, підтримку більш якісної роздільної здатності відеозапису і просунуту систему фільтрів. Також в моделях цього року з’являться більш швидкі процесори A15, менший виріз у верхній частині екрану.

Розробники планують безліч додаткових функцій на випадок надзвичайних ситуацій. Серед них механізм для зв’язку зі службами швидкого реагування і відправлення текстових повідомлень ключовим контактам. Хоча нове обладнання iPhone може підтримувати ці функції, з’являться вони не раніше наступного року.

Вперше за кілька років у новому годиннику Apple Watch буде змінений дизайн продукту. Нові моделі матимуть більш пласкі краї і дисплеї на додаток до значного збільшення розмірів екрану.

Також цієї осені з’являться нові MacBook Pro, iPad і AirPods. Лінійка MacBook Pro стане першою серед комп’ютерів Apple, які перейдуть на спеціалізовані процесори. Нові моделі будуть мати більш пласкі краї і віддалену смугу Touch Bar на клавіатурі. Вони також запропонують магнітну зарядку MagSafe.

Окрім того компанія випустить раніше анонсовані оновлення програмного забезпечення iOS і iPadOS 15, watchOS 8, tvOS 15 і macOS Monterey. Apple зазвичай вказує терміни випуску цих оновлень при запуску цих типів продуктів.

Схожі записи