Кінець TellTale Games

end_of_taletale_games

Видання The Verge повідомляє, що устудії TellTale Games, знаменита своїми епізодичними квестами, почалися масові звільнення. Із З225 співробітників в штаті залишилося всього 25. За повідомленнями журналістів, вони будуть доробляти Minecraft: Story Mode для Netflix, після чого студія повністю закриється.

ЗМІ повідомляють, що TellTale перебувала на межі банкротства ще навесні 2018 року і трималася виключно на грошах інвесторів. Більшість її проектів за ліцензіями, такі як The Game of Thrones або Batman, виявилися провальними, прибуток приносили тільки «Ходячі Мерці» та «Minecraft: Story Mode». Ситуацію на деякий час врятувала угода з Netflix з випуску Minecraft та гри за мотивами серіалу «Дуже дивні справи». Але тепер цей проект, як і другий сезон The Wolf Among Us, тепер скасований.

Про кінець історії провідної студії “епізодичних квестів” та “ігрових серіалів” заговорили як ЗМІ, так і гравці у всьому світі. До речі, підхід студії до створення ігор часто критикувався відомими оглядачами сучасних ігор. Чи можна це відносити до однієї із причин закриття студії – вирішуйте самі.

Як стверджують USGamer, керівництво TellTale вже подало заяву про банкротство. Видання також повідомило про долю решти епізодів The Walking Dead: The Final Season. Швидше за все, гра буде скасована після другого епізоду, який потрапить в обіг 25 вересня.

Колеги з Santa Monica, автори God of War, підтримали звільнених розробників, заявивши, що зможуть прийняти їх на нову роботу.

Схожі записи