Скрипить офісне крісло. Що робити?

krislo0

Чимало робіт сьогодні пов’язані із роботою за комп’ютером. Дуже важливо мати якісне офісне крісло, на якому можна було б максимально комфортно працювати. Та рано чи пізно настає момент, коли навіть найдорожче крісло починає скрипіти. А це створює суттєві незручності у роботі. Пропонуємо простий спосіб, як можна позбутись нестерпного скрипу.

Чому скрипить крісло?

Буває, що навіть нове крісло одразу скрипить. Це може бути пов’язане зі звичайним браком або ж не міцно закрученими кріпленнями.

Також читайте: Як видалити сліди від скотчу

Найчастіше причини появи скрипу – це неправильна або тривала експлуатація (мастило зникає з часом, а деталі можуть пошкодитися); використовувалися неякісні матеріали; були допущені помилки в процесі складання.

Зазвичай скрипи створюють металеві деталі стільця внаслідок гойдання на ньому. Тому при їх прояві потрібно перевірити місця, де знаходяться кріплення та інші металеві деталі.

Є такі основні джерела неприємних звуків крісла:

• При терті металевих елементів об фанеру. Швидше за все, проблема пов’язана з кріпленнями. Або розхиталися гвинти або їх неправильно встановили при виготовленні крісла.

• Джерелом скрипу також може бути з’єднання спинки і сидіння. Воно робиться з металу, і збирається на виробництві. Проблема навряд чи пов’язана з неправильним складанням.

• Місце з’єднання хрестовини і газового ліфта (телескопічна трубка, з допомогою якої крісло піднімається та опускається) також може видавати скрип.

• Скрипіти можуть також і колеса, якщо вони неправильно вмонтовані.

Щоб запобігти появі скрипу, потрібно регулярно змащувати усі кріплення та металеві деталі крісла. Також ніколи не розгойдуйтесь у кріслі при зафіксованому механізмі гойдання. Такими діями ви розбиваєте газліфт.

krislo5

Як позбутися набридливого скрипу крісла?

Насамперед потрібно визначити місце, звідки лунає скрип. Потрібно перевернути крісло і перевірити усі гайки, болти та гвинти. За допомогою викрутки чи гайкового ключа затягніть будь-які недокручені кріплення і спробуйте всістись. Якщо це не допомогло, шукайте далі.

krislo2

Якщо джерело скрипу спинка або сидіння, потрібно відокремити цю деталь від інших. Механізм, який з’єднує ці частини стільця, називається перманент-контакт. кріплень. Якщо скрип пов’язаний безпосередньо з перманент-контактом, треба купити мастило для металу. Необхідно відкрутити гвинтові кріплення, і змастити механізм. Чудово для цього підійде мастило WD-40 або будь-яке схоже на нього. Це ж мастило допоможе, якщо джерело скрипу знаходиться в місці з’єднання газового ліфта і хрестовини.

Також читайте: Як відновити видалені файли

Якщо стілець скрипить при обертанні без навантаження і скрип йде знизу, то потрібно змастити підшипник газліфта. Перевертаємо стілець. Всередині хрестовини є фіксатор. Витягуємо його. Акуратно, щоб не розгубити дрібні деталі, знімаємо шайбу, витягуємо газліфт. Змащуємо підшипник, збираємо в зворотному порядку.

krislo7

Якщо епіцентр звуків – спинка, то шукаємо у нижній частині спинки гвинти або само різи та викручуємо їх. У центральній частині ми знайдемо деталь, яка регулює гнучкість. Необхідно затягнути гвинти, які там знаходяться.

Схожі записи