Скрипить офісне крісло. Що робити?
Цікаво вміти 9.05.2020 Автор: sashko 1321

Скрипить офісне крісло. Що робити?

krislo0.jpg (58.51 Kb)

Чимало робіт сьогодні пов’язані із роботою за комп’ютером. Дуже важливо мати якісне офісне крісло, на якому можна було б максимально комфортно працювати. Та рано чи пізно настає момент, коли навіть найдорожче крісло починає скрипіти. А це створює суттєві незручності у роботі. Пропонуємо простий спосіб, як можна позбутись нестерпного скрипу.

Чому скрипить крісло?

Буває, що навіть нове крісло одразу скрипить. Це може бути пов’язане зі звичайним браком або ж не міцно закрученими кріпленнями.

Також читайте: Як видалити сліди від скотчу

Найчастіше причини появи скрипу – це неправильна або тривала експлуатація (мастило зникає з часом, а деталі можуть пошкодитися); використовувалися неякісні матеріали; були допущені помилки в процесі складання.

Зазвичай скрипи створюють металеві деталі стільця внаслідок гойдання на ньому. Тому при їх прояві потрібно перевірити місця, де знаходяться кріплення та інші металеві деталі.

Є такі основні джерела неприємних звуків крісла:

• При терті металевих елементів об фанеру. Швидше за все, проблема пов’язана з кріпленнями. Або розхиталися гвинти або їх неправильно встановили при виготовленні крісла.

• Джерелом скрипу також може бути з’єднання спинки і сидіння. Воно робиться з металу, і збирається на виробництві. Проблема навряд чи пов’язана з неправильним складанням.

• Місце з’єднання хрестовини і газового ліфта (телескопічна трубка, з допомогою якої крісло піднімається та опускається) також може видавати скрип.

• Скрипіти можуть також і колеса, якщо вони неправильно вмонтовані.

Щоб запобігти появі скрипу, потрібно регулярно змащувати усі кріплення та металеві деталі крісла. Також ніколи не розгойдуйтесь у кріслі при зафіксованому механізмі гойдання. Такими діями ви розбиваєте газліфт.

krislo5.jpg (40.88 Kb)

Як позбутися набридливого скрипу крісла?

Насамперед потрібно визначити місце, звідки лунає скрип. Потрібно перевернути крісло і перевірити усі гайки, болти та гвинти. За допомогою викрутки чи гайкового ключа затягніть будь-які недокручені кріплення і спробуйте всістись. Якщо це не допомогло, шукайте далі.

krislo2.png (8.42 Kb)

Якщо джерело скрипу спинка або сидіння, потрібно відокремити цю деталь від інших. Механізм, який з’єднує ці частини стільця, називається перманент-контакт. кріплень. Якщо скрип пов’язаний безпосередньо з перманент-контактом, треба купити мастило для металу. Необхідно відкрутити гвинтові кріплення, і змастити механізм. Чудово для цього підійде мастило WD-40 або будь-яке схоже на нього. Це ж мастило допоможе, якщо джерело скрипу знаходиться в місці з’єднання газового ліфта і хрестовини.

Також читайте: Як відновити видалені файли

Якщо стілець скрипить при обертанні без навантаження і скрип йде знизу, то потрібно змастити підшипник газліфта. Перевертаємо стілець. Всередині хрестовини є фіксатор. Витягуємо його. Акуратно, щоб не розгубити дрібні деталі, знімаємо шайбу, витягуємо газліфт. Змащуємо підшипник, збираємо в зворотному порядку.

krislo7.jpg (34.28 Kb)

Якщо епіцентр звуків – спинка, то шукаємо у нижній частині спинки гвинти або само різи та викручуємо їх. У центральній частині ми знайдемо деталь, яка регулює гнучкість. Необхідно затягнути гвинти, які там знаходяться.

---
Популярні дописи
Нові статті