Як зберегти і знайти місце паркування автомобіля смартфоном?

Цікаві способи шукати смартфоном власне авто на великих парківках.

Поради пригодяться водіям, які часто подорожують невідомими містами/районами міста чи паркуються там, де довго і нудно шукати автівку: поблизу торгово-розважальних центрів, спортивних арен тощо. У статті поради для власників смартфонів як з Android, так і iPhone. Аби шукати авто швидко і точно у місці, що для вас маловідоме, у смартфоні слід увімкнути інтернет, GPS і мати додатки Google Maps (Apple maps), Google Assistant. Розпочнемо з останнього.

Як знайти авто за допомогою Google Assistant?

Спершу слід увімкнути геолокацію. За такої умови Google Асистент збереже інформацію про місце розташування авто. Власник авто лише вимовляє відому фразу «Окей, Google» і повідомляє номер паркомісця, адресу чи каже: «Запам’ятати, де припаркована моя машина». Інші аналогічні вказівки:
«Запам’ятай, де припаркований мій автомобіль», «Авто припаркував у північній частині парківки» чи просто назвати номер паркомісця.

Під час повернення запитайте у Google Assistant, де було паркування. Знову викличте Асистента фразою «Окей, Google», після чого задайте питання «Де припаркована моя машина?». Ще можна сформулювати «Де я припаркувався?» «Де моя автівка?». Асистент відповість, де зараз є автівка і покаже маршрут до неї.

До речі, ці питання не обов’язково вимовляти вголос, бо можна їх вводити клавіатурою. Спосіб є дещо чудернацьким, та офіційним, – його написали у Google довідці.

Як знайти авто за допомогою Google Maps?

Як тільки припаркувались, відкрийте Google Maps та натисніть на круглу синю мітку, що позначає ваше місце перебування. Після цього натисніть «Зберегти місце паркування». Ця кнопка є у меню після кнопок «Відкалібрувати» чи «Уточнити» (залежить від смартфона і версії додатка).

Аби повернутися до авта, прокладіть до нього маршрут руху в цьому ж додатку.

Якщо з тих чи інших причин збережене місце паркування втрачено, натисніть на логотип Google Maps зліва вгорі у стрічці пошуку додатка.

Як знайти авто за допомогою iPhone?

Можливість шукати авто айфонами доступна лише з iPhone 6 і у пізніших версіях після нього. iPhone запам’ятовує, де автівка була заглушена, і де витягли з неї ключ замка запалювання.

Для початку також слід включити геолокацію. Далі додаток «Карти» створює позначку місця паркування, якщо вдалося його визначити. Обов’язково потрібно під’єднати смартфон до Bluetooth чи стереосистеми CarPlay, а геолокація мусить бути в режимі активації.

Подальші інструкції такі:

  1. у налаштуваннях зайдіть у розділ «Карти»;
  2. там увімкніть функцію «Показувати місця стоянки» (вона зазвичай у нижній часитні переліку функцій);
  3. увімкніть сповіщення! Для цього у налаштуваннях натисніть «Сповіщення»-«Карти»; увімкніть «Дозволити сповіщення» й оберіть таке сповіщення, яке вам буде потрібним.

Щоб повернутись до автомобіля, слід відкрити Apple Maps і прокласти маршрут.

Схожі записи