IFA 2018: Смарт-Годинники нового покоління

casio-wsd-f10-940x617

На технологічній виставці IFA 2018 було представлено дві різні, але однаково цікаві моделі розумних (smart) годинників. Першою з таких новинок став Pro Track Smart WSD-F30 від компанії Casio. Це оновлена модель Pro Track Smart, що, як і раніше, відповідає віськовим стандартам міцності (MIL-STD-810G). Укріплений корпус з легкістю витримує падіння на тверді поверхні та занурення у воду на глибину до 50 метрів.

smart_clock1

Основний екран смарт-годинника має OLED-матрицю, з діагоналлю 1.2 дюйми та розширенням 390х390 пікселів. Поверх нього накладено більш економічний LCD-дисплей, на котрий можна перемикатись для економії заряду. Останній дисплей може відображати час, дату, компас та висоту над рівнем моря. В такому режимі смарт-годинник може пропрацювати до місяця часу.

Основний OLED-дисплей же працює на Wear-OS (Android Wear). В нього куди ширший функціонал, що включає трекери активності, карти місцевості та інші додатки.

casio_smart_clock

В продаж смарт-годинник Pro Track Smart WSD-F30 поступить наприкінці січня. Орієнтовна вартість 550 доларів.

Другою новинкою став смарт-годинник Skagen Falster 2. Він теж працює операційній системі Android Wear. Втім, на відміну від моделі Casio, Skagen має більш класичний дизайн корпусу, що дозволяє його носити із офіційним робочим одягом. Корпус також захищений від пошкоджень та проникнення вологи, завдяки чому із ним можна безпечно плавати.

skagen_smart_clock_2

Круглий сенсорний екран має діагональ 1.19 дюйма. Всередині є GPS навігатор, детектор серцевого ритму та інші смаколики. Наприклад, також система дозволяє за допомогою голосу спілкуватись із «Google Асистентом». Всі стандартні функції Android Wear на місці.

skagen_smart_clock

Продаж Skagen Falster 2 почнеться вже 12 вересня. Версія з силіконовим або шкіряним ремінцем буде коштувати від 275 доларів, а варіант з металевим браслетом обійдеться в 295 доларів.

Схожі записи