Firefox прискоривсь удвічі і обійшов Chrome (ВІДЕО)

firefox0

Mozilla випустила бета-версію швидкісного браузера Firefox Quantum.

У компанії стверджують, що Firefox 57, або Firefox Quantum, працює у два рази швидше, ніж випущений рік тому Firefox 52.

Mozilla навіть продемонструвала порівняння часу завантаження сторінки для Firefox Quantum (Beta) та Chrome:

З часу анонсу браузерного двигуна Project Quantum, який дозволяє Firefox використовувати сучасне обладнання на повну потужність, пройшов майже рік.

Зокрема, Firefox Quantum може обробляти веб-контент, використовуючи кілька ядер процесорів. У програму вбудований новий CSS-двигун, який також може працювати з декількома ядрами.

firefox

Новий інтерфейс під назвою Photon краще відображається на моніторах з великою роздільною здатністю. Інтерфейс автоматично визначає, чим ви користується – мишкою чи сенсорним екраном, і сам підбирає відповідні розміри меню.

firefox2
firefox3

Повноцінний реліз оновленого браузера обіцяють уже 14 листопада.

Завантажити бета-версію Firefox Quantum для ПК можна ТУТ.

Бета-версію Firefox Quantum також можна встановити на Android через Google Play і на iOS через тестування TestFlight.

Mozilla Firefox – вільний безкоштовний веб-оглядач з відкритим кодом. Після випуску 9 листопада 2004 версії 1.0 року одержав схвальні відгуки від багатьох видань, включно із «Форбс» і «The Wall Street Journal».

Падіння популярності Mozilla Firefox змусила розробників вдатись до непопулярних кроків і тотального оновлення браузера.

Як відомо, популярність браузера Firefox останнім часом сильно впала – 6% користувачів у світі, ти тоді як на Chrome припадає 54% користувачів.

Схожі записи