Безпровідна VR-гарнітура HTC Vive - вже цього року

Безпровідна VR-гарнітура HTC Vive - вже цього року

vive-1.jpg (31.03 Kb)

Одним з головних недоліків сучасних VR-гарнітур є їх постійний зв'язок з комп'ютером або ігровою консоллю за допомогою безлічі проводів. І якщо у випадку з PlayStation VR вам просто не потрібно переміщатися по кімнаті, то HTC Vive перетворює будь-яке приміщення в повноцінне поле для ігор, завдяки двом лазерним датчикам Lighthouse, який відслідковує переміщення людини, а також вбудовану камеру, для того щоб не врізатися в стіни. Саме HTC, першою із великої трійки VR-лідерів, позбавить свою гарнітуру від проводів за допомогою спеціального пристрою під назвою TPCast.

TPCast - це своєрідний адд-он до гарнітури Vive, що дозволяє передавати звук і зображення з комп'ютера на VR-окулярами. Пристрій не буде випускатись власне компанією HTC, але замість цього ляже на плечі іншого виробника. Вартість TPCast складе 250 доларів і, з огляду на те, що HTC Vive коштує 799 доларів (а в Європі і зовсім - 899 євро), ціна бездротової гарнітури віртуальної реальності - просто мізерна.

Вбудованого в TPCast акумулятора вистачатиме всього на 1,5 години безперервної роботи, що може стати однією зі слабких сторін пристрою. Але при бажанні можна буде придбати більш об'ємний акумулятор. Згідно з технічними характеристиками затримка при передачі зображення і звуку на гарнітуру становить всього 2 мілісекунди, що є досить непоганим результатом. Реліз TPCast запланований на другий квартал 2017 року, якщо вірити заяві HTC, яка була зроблена в рамках виставки CES 2017.

vive-main.jpg (101.88 Kb)Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!